Jakość świadczonych usług przez adwokat Agatę Dyjas-Kuczka powoduje zaufanie Klientów do Kancelarii co wzmacnia pozytywny wizerunek na rynku usług adwokackich, a także zapewnia gwarancję realizacji potrzeb naszych Klientów.

Zaangażowanie, uczciwość, profesjonalizm, rzetelna praca i ciągłe dążenie do doskonałości we wszystkim, co robimy, powodują, że proponujemy Państwu usługi prawnicze na najwyższym poziomie. Atutem jest również wzrastająca rozpoznawalność wśród Kancelarii Adwokackich na terenie Śląska. Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Dyjas-Kuczka w Mysłowicach świadczy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Z zaangażowaniem reprezentujemy naszych Klientów przed sądami w sprawach cywilnych i karnych.

Kwota honorarium jest ustalana podczas spotkania z klientem. Na jego wysokość wpływ ma nakładu pracy, złożoności zagadnienia prawnego, czasu trwania sprawy oraz charakteru współpracy. Warunki płatności ustalone są w porozumieniu z klientem

Szukając adwokata warto pomyśleć nad znalezieniem nie tylko doskonale znającego przepisy profesjonaliście, ale także życzliwego i uważnego człowieka, który potrafi zrozumieć potrzeby Klienta. Mecenas Agata Dyjas-Kuczka każdego dnia z pasją świadczy pomoc prawną, aby być takim adwokatem.

Zapraszamy na spotkanie w Kancelarii w Mysłowicach.

Godziny otwarcia Kancelarii:

Poniedziałek 9:00 – 17:00

Wtorek 9:00 – 17:00

Środa 9:00 – 17:00

Czwartek 9:00 – 17:00

Piątek 9:00 – 17:00

Sobota – w godzinach ustalonych wcześniej z adwokatem